Žmonių kelionės pervežimas

Sugalvojote pakeliauti ir norite įgyvendinti ilgai svajotą planą? Su šia paslauga galite keliauti vienas, dviese ar net visa futbolo sirgalių komanda.

Čia rasite keisčiausius jūsų poreikius atitinkantį transportą ir vairuotoją. Juk ne kiekvienas lengvasis automobilis talpina septynis ar aštuonis žmones su alpinistų kuprinėmis, darbo įrankiais, meškerėmis, gitaromis ar dviračiais.

Kuo gera mūsų žmonių kelionių paslauga?

Nesvarbu, kur vykstate. Gal jūsų laukia sezoniniai darbai Norvegijoje, studijos Londone ar pasirodymas La Scala teatre. Vienas ar su visa grupe galite keliauti kartu su jums reikalingais daiktais. Tai lyg jūsų asmeninis užsakomasis reisas per Europą. Vairuotojas bus jūsų ištikimas draugas, todėl galėsite sustoti, kur norėsite ir kada užsimanysite. Tai turbūt patogiausias būdas keliauti, nes žmogus žmogui visada pagelbės.

Kokius žmones vežame?

Visus, tokius, kokie jie yra. Jums nereikės apsimesti kažkuo kitu. Ieškodami transporto, aiškiai išreikšite savo pageidavimus, todėl visa kelionė eis lyg sviestu patepta. Tik nepamirškite prisisegti saugos diržus ir prisilaikyti visuotinai priimtų etiketo normų.

Kaip reikia pasiruošti kelionei?

Tikriausiai nereikia priminti, kad nepamirštumėte dantų šepetėlio ir viso kito, ką jau užsirašėte į kelionės daiktų lapą. Dabar pasiruoškite trumpai išdėstyti savo pageidavimus būsimam vairuotojui: kiek žmonių, kiek dviračių, kiek gitarų, koks maršrutas, kiek dienų. Nepamirškite parašyti, kur norėsite ilgiau pabūti, be ko galėtumėte apsieiti blogiausiu atveju ar norėtumėte savo vairuotojui pasiūlyti nakvynę Paryžiuje. Visa tai visiems padės išspausti didžiausią malonumą iš būsimos kelionės.

Registruokite savo kelionę čia

ir gaukite pasiūlymus iš vairuotojų