Perkraustymo paslaugos

Jei atsidūrėte šiame puslapyje – mes neklausime, kas atsitiko.

Ar tai darbasAirijoje, ar meilė pašaukė į kitą miestą, gal įsigijote naują būstą, o galpabodo emigranto duona ir taip kamuoja Tėvynės ilgesys, jog vienintelistroškimas – susikrauti visą mantą ir vykti namo. Visiškainesvarbu, kas jus paskatino kraustytis, svarbu tai – jog SOSVan visada pasiruošęsuteikti jums pagalbą.

Visi jūsų užgyventi baldai ir daiktai pasieks naujusnamus. Greitai, saugiai ir iš bet kur. Tarptautiniai perkraustymai ar šalies viduje – visa tai mūsų specializacija.

Kuo naudingos mūsų teikiamos perkraustymo paslaugos?

Mes kviečiame į jūsų pagalbos prašymą atsilieptivairuotojus, kuriems tokie darbai nėra naujiena. Prireikus – kartu atvažiuoskrovėjai. Jei persikraustymas jums kelią stresą ir norėsite padaryti trumpąpertrauką – galėsit jį padalinti į kelias lengvesnes dienas. Su SOSVan.com niekonėra neišsprendžiamo. Visi jūsų daiktai saugiai pasieks tikslą. Mūsų dovanajums – krovinio draudimas.

Kokius baldus, daiktus ir kitą sukauptą turtą pervežame? 

Paprastas atsakymas – VISKĄ. Nuo pianino, visų spintų ikipaskutinio kaktuso. Nors persikraustymas kartais lyg likimo siųsta progaatsikratyti per ilgus metus sukauptų nereikalingų daiktų – tačiau mes čia netam, kad moralizuotume (šį malonumą paliksime jūsų partneriui/tėvams/draugams 😉). Imkite viską, ką turite.Kraukite viską, ką reikia. Pervešime visus rūbus, šieną, gyvulius, gitaras,knygas, šunį, bulves ar konservuotus grybus. Viską.

Kaip reikia paruošti daiktus persikraustymui? 

Dideli baldai turėtų būti išardyti į mažesnes dalis. Bulvėsir kiti panašūs produktai – užrišti maišuose, kad vežant neišbyrėtų. Knygos turėtųbūti sudėtos dėžese, o šios apvyniotos lipnia juosta – viskas jūsų daiktųsaugumui užtikrinti. Ant supakuotų dėžių patartina užrašyti “Kas” ir “kur priklauso”, nes patirtis kužda, kad to nepadarius – užtruksite marias laiko,kol surasite visus reikalingus daiktus. Todėl visas smulkmenas sugrupuokite įdidesnes dėžes. Venkite palaidų dovanų ir kitokių nesandarių maišelių beipakuočių, kad krovėjai neišbarstytų laiptinėje jūsų vertingų daiktų. Viską supakavus – ramiai atsisėskite ant tos krūvosdaiktų ir paprašykite, kad jus nufotografuotų. Jūsų darbas baigtas, toliauviskuo pasirūpinsime mes.

Perkraustymo registracija

Paprastai ir greitai atlikite perkraustymo registracijąir gaukite pasiūlymus iš vairuotojų. Užregistruoti paslaugą galite čia