Visi pervežimai vienoje vietoje!

Žmogus Žmogui visada pagelbės!

Viena didžiausių vežėjų bendruomenių Lietuvoje ir Europoje.

Grįžti į sąrašą

Siuntų vežimas į Angliją

ŽMOGUS ŽMOGUI VISADA PAGELBĖS!

SOSVAN - tai patikimų vežėjų bendruomenė.

Planuoji siųsti siuntą į Angliją? Pats metas išbandyti patikimų vežėjų bendruomenės www.sosvan.com galimybes. Bendruomenėje esantys vežėjai saugiai, patikimai ir greit  nugabens jūsų siuntą adresatui. Siuntų vežimas į Angliją taps paprastas, patogus ir ateityje naudositės tik mūsų paslaugomis. Vežėjai parinks geriausią maršrutą, pateiks konkurencingiausią kainos pasiūlymą ir suteiks aukščiausios kokybės paslaugas. 


Sparčiai auganti vežėjų bendruomenė, kurioje jau daugiau kaip 13 000 įvairius pervežimus atliekančių vežėjų.


Kaip veikia Sosvan įrankis


Įkelti pervežimo užklausą vežėjams


Kaip įkelti užklausą vežėjams.

Užpildykite pervežimo formą.


Netrukus sulauksite pasiūlymų.

Išsirinkite ir užsisakykite vežėją


Atlikti pervežimai kainos ir atsiliepimai.Įkelti užklausą vežėjams


Vežėjai pasidalina atliktų darbų video pavyzdžiais


Karšti įvairių pervežimų pasiūlymai kasdieną!Užsiregistruok vežėju.


Gerų sandėrių Jums linki projektas: ŽMOGUS ŽMOGUI VISADA PAGELBĖS!


Siuntų vežimas į Angliją

Dar nesate www.sosvan.com bendruomenės naudotojas? Jau dabar prisijunkite prie mūsų bendruomenės. Ir tuoj pat galėsite išbandyti galimybes. Norite siųsti siuntą į Angliją – pateikite užklausą. Akimirksniu visi vežėjai, kurie šiuo metu važiuoja į Jūsų pasirinktą sritį, gaus pranešimus Sosvan mobiliojoje aplikacijoje apie naują jūsų siuntos užklausą, pateiktą svetainėje. Jūsų užklausa iškart pateks tiksliniam paslaugos teikėjui, dėl to bus apdorota itin greit ir jums nereiks daug laiko sugaišti ieškant tinkamo vežėjo. Vežėjai pateiks kainos pasiūlymą, jums beliks pasirinkti tinkamiausią ir suderinti siuntos siuntimo į Angliją paėmimo detales.

Maršruto Lietuva - Anglija atstumas yra apie 2200 km. Kelionės laikas 1-2 dienos. Žinoma labai svarbu į kokį Anglijos regioną reiks nuvežti jūsų siuntą. Tikslų pristatymo laiką jums pasakys vežėjas, kurį pasirinksite mūsų bendruomenėje.

Vežant siuntinius į Angliją reikia ne tik logistikos žinių ir aukšto lygio ekspedijavimo paslaugų, bet ir žinoti tarptautinius įstatymus. Vežant siuntas svarbi ne tik patirtis, bet ir nuolatinis teikiamų paslaugų tobulinimas. Be to, vežėjai turi išmanyti kelių būklę, ypač pasidomėti apie numatomą jų remontą, reikia įvertinti oro sąlygas ir kitus faktorius, kurie gali būti svarbūs jūsų siuntos pristatymo saugumui ir laikui. Šis atsakingas vežėjų požiūris leis naudojantis mūsų platforma ir pasirinkus patikimą vežėją garantuoti siuntos saugumą ir užtikrinti sklandų pristatymą.

Klientams, kurie ketina siųsti siuntą į Angliją, vežėjai pasiūlys savo patikrintus paslaugos pristatymo sprendimus arba parengs individualius pasiūlymus. Prieš pateikdami pasiūlymą vežėjai įvertina visus pradinius duomenis: siuntos dydį ir kategoriją, pristatymo skubumą, skirtą biudžetą, pageidavimus dėl transporto rūšies ir maršruto, taigi stenkitės pateikdami užklausą mūsų bendruomenėje  suteikti kuo daugiau svarbios informacijos. Nuo jūsų užklausos detalumo priklausys, ar vežėjo pateiktas pasiūlymas atitiks jūsų poreikius.

Pigiausios siuntos į Angliją gali būti vykdomas pagal principą „nuo durų iki durų“, kai vežėjai prisiima visą atsakomybę už prekes, padeda siuntą supakuoti ir saugiai nuveža adresatui. Vežėjai gali vežti įvairiausias siuntas: mažas, dideles, teikti paslaugas fiziniams asmenims arba įmonėms. Visa tai jūs turite pateikti pildydami užklausą.


Sekite mus Facebook

Tikimės, kad naudodamiesi mūsų patikimų vežėjų bendruomenė patirsite tik teigiamas emocijas ir ateityje siųsite siuntas ir į kitas šalis tik naudodamiesi mūsų paslaugomis. O jeigu kartais kiltų klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 694 32000 arba elektroniniu paštu hello@sosvan.com.

Užsisakykite naujienlaiškį!