Mar 29, 2021
Viena didžiausių patikrintų vežėjų bendruomenė Lietuvoje | SOSVAN

Vežk siuntą pakeliui

Ar tu mėgsti daug keliauti? O gal tavo darbas susijęs su važinėjimu po įvairius Lietuvos miestus, kaimus, apskritis ar rajonus? O gal daug keliauji į užsienio šalį? O gal tu esi profesionalus krovinių pervežėjas? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik tau. Juk jeigu yra laisvos vietos automobilyje, tikrai neturėtų būti sudėtinga paimti siuntą iš siuntėjo ir nuvežti ją gavėjui, ypač jeigu jums tai yra pakeliui. Taigi mes siūlome Jums tapti mūsų bendruomenės vežėju ir teikti paslaugas mūsų sistemoje registruotiems siuntėjams. Be to, už tai gauti atlyginimą.

Reikalavimai vežėjui


Jeigu jūs ketinate tapti mūsų platformos vežėju, jums nereikia turėti vežėjo licenzijos. Tačiau, norėdami apsaugoti mūsų klientus, iš jūsų paprašysime patvirtinti savo tapatybę apmokant vienu iš nurodytų apmokėjimo būdų Paysera, arba Banko kortele.

Išsiuntus registracijos formą, į elektroninį paštą gausite patvirtinimą iškart, kai tik mes patikrinsime anketą. SVARBU! Jeigu galvojate, kad negavote patvirtinimo – patikrinkite būtinai SPAM katalogą savo elektroniniame pašte, kartais patvirtinimo laiškai patenka būtent ten, ypač jeigu dar nesate iš mūsų gavę jokio naujienlaiškio.

Veiksmai prisijungus prie sistemos

Prisijungę prie sistemos, pirmiausia rekomenduojame patvirtinti narystę mūsų bendruomenėje.


Ir užpildyti skiltį „MANO MARŠRUTAI“. Tada jūs būsite garantuoti, kad tikrai nepraleisite nei vieno pasiūlymo, kurį galėtumėte nuvežti jūs.

Pirmiausia pažymėkite ką planuojate vežti. Jūs galite:

 • Vežti siuntas;
 • Teikti perkraustymo paslaugas;
 • Tekti krovinių pervežimo paslaugas;
 • Tekti žmonių pervežimo paslaugas;
 • Vežti automobilius;
 • Vežti motociklus;
 • Pervežti specializuotą techniką;
 • Transportuoti gyvūnus;
 • Teikti šiukšlių išvežimo paslaugas.

Tiesiog užveskite kompiuterio pelytę ant pasirinkto rutuliuko ir pažymėkite. Pasirinkus laukelį jis nusidažys rožine spalva, o jūs gausite pranešimus tik susijusius su Jūsų pažymėtais pervežimais. Pranešimai jus pasieks iškart, kai tik atitinkanti reikalavimus užklausa pateks į mūsų platformą.

SOSVAN - mano pervežimai

Kitas žingsnis: pasirinkti Jūsų maršrutą. Tai yra, jeigu jūs daugiausiai važinėjate tik Lietuvoje, užpildžius šiuos laukus jums bus siunčiami perspėjimai tik su užklausomis mūsų šalyje. Bet jeigu pavyzdžiui, jūs reguliariai važiuojate į Angliją – tai yra būtent ta vieta, kur galite nustatyti, kad užklausos siuntiniams ar krovinių vežimui į Angliją Jus pasiektų. Žinoma pasikeitus aplinkybėms, galite šiuos nustatymus nesudėtingai pakoreguoti.

SVARBU! Nepamiškite čia sužymėti ir tranzitinių šalių, kurios yra pakeliui. Nes sistema siųs užklausas, tik kurios tiksliai atitiks skiltyje „Mano maršrutai“ paminėtas valstybes. SOSVAN - mano maršrutai

Skiltis – NUSTATYMAI > PASKYROS NUSTATYMAI

Paspaudę ant laukelio NUSTATYMAI, kuriuos rasite prie savo vartotojo vardo pirmiausiai peržiūrėkite detales skiltyje „Paskyros nustatymai“


    Čia įkelkite savo nuotrauką arba įmonės logotipą, jeigu turite įmonę, parašykite jos pavadinimą, pateikite aprašymą apie save. Šios detalės turi įtakos tuomet, kai siuntėjas gauna keletą pasiūlymų ir jam reikia išsirinkti iš kelių vežėjų. Užpildę laukelius jūs atrodysite patikimiau ir tikimybė, kad pasirinks jus padidėja.

Pervežimų užsakymai.


Pasirinkę šią skiltį jūs matysite visus aktyvius sistemos pervežimo pasiūlymus. Paspauskite [peržiūrėti] prie jus sudominusio pasiūlymo.

SOSVAN - pervezimo pasiūlymai

Be to, turime paminėti, kad SOSVAN turi mobiliąją programėlę, į kurią pagal jūsų nustatymus, gausite visus pranešimus. Parsisiųskite, prisijunkite su tais pačiais duomenimis, kuriais registravotės svetainėje ir gaukite pranešimus dar patogiau. Kad galėtumėt daryti ar priimti klientų  pasiūlymus turite patvirtinti savo tapatybę. Jums reikia atlikti apmokėjimą vienų iš nurodytų būdų :Paysera. Pay pal, Banko kortele. Atlikę apmokėjimą galėsite naudotis mūsų sistema visa mėnesį, be jokių apribojimų.

SOSVAN - mobili programėlė

Skelbimai yra dviejų tipų – kai kurie siuntėjai iškart siūlo pervežimo kainą. Tuomet jums belieka tik paspausti mygtuką IMTI SIUNTĖJO PASIŪLYMĄ.  Žinoma, taip gali atsitikti, kad keletas vežėjų gali pretenduoti į užsakymą. Jei užsakymą laimėsite Jūs  gausite  patvirtinimą sms pranešimą,  ir užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu.

SOSVAN - mobili programėlė

Kitas variantas – kai siuntėjas nėra nustatęs pervežimo kainos. Tuomet Jūs turėsite pateikti savo siūlymą, o siuntėjas pasirinks ar kaina jam yra patraukli. Gali tekti pakonkuruoti ir su kitais vežėjais. Esame pastebėję, kad vežėjai dažniausiai naudojasi ne pačia platforma, o mobiliąja programėle. Pasiūlymo pateikimas yra labai panašus, tik įsidiegus ją, užklausas gauti naudotis tampa žymiai patogiau. Be to, naudojant programėlę pasiūlymą teikti galima ribotam laikui. Pvz. būsite Vilniuje 3 valandas, taigi ir krovinį galite paimti per 3 valandas. Nustatykite teikdami pasiūlymą, siuntėjas matys tą informaciją ir žinos, kad su jumis susisiekti reikia ganėtinai greit.

SOSVAN - mobili programėlė SOSVAN - mobili programėlė

Mobiliąja programėle naudotis tikrai paprasta. Naudokitės greitojo meniu mygtukais. Pirmasis „Pasiūlymai“ matysite visus sistemos pasiūlymus, antrasis – „Stebimi“, jūs galite jums įdomius skelbimus pasižymėti ir ten rasite jų sąrašą. Trečioji skiltis – tai pagal Jūsų nustatymus atrinkti pervežimai.

SOSVAN - mobili programėlė SOSVAN - mobili programėlė SOSVAN - mobili programėlė

Rekomenduojame naudotis SOSVAN sistema, nes tuomet ir vežėjai ir siuntėjai gauna papildomų naudų.

 • Jus rezervavęs klientas turi sumokėti rezervacijos mokestį, o tai jums garantuoja užsakymą.
 • Visi pervežimai, sudaryti per www.sosvan.lt  yra draudžiami  50 eu.  SOSVAN draudimu;
 • Jūs valdote savo užsakymą. Pateikėte pasiūlymą, bet dar yra vietos deryboms? Konkurentas pateikė mažesnę kainą? Pirmiausia nepamirškite, kad Jūs galite siūlyti papildomas paslaugas. Tai yra, išlaikykite kainą, bet pasiūlykite supakavimą ar pan. Arba pateikti kitą pasiūlymą.
 • Neskubėkite pasidalinti kontaktais su siuntėju ir teikti paslaugas be SOSVAN. Siuntėjas ne tik praranda teisę į draudimą, bet ir jūs netenkate galimybės gauti atsiliepimą, už puikų paslaugos suteikimą, jums nesiskaičiuoja sėkmingi užsakymai, neauga jūsų reitingas ir kt. O tai bus ypatingai svarbu ateityje, kai norėsite gauti dar daugiau pervežimo pasiūlymų. Be to, nerezervuotas  užsakymas lieka sistemoje kaip galiojantys ir  klaidina kitus vartotojus.

Kviečiame Jus prisijungti prie vairuotojų grupės socialiniame tinkle Facebook „SOSVAN vežėjų bendruomenė“. Šioje grupėje skelbiame visus platformos ir mobiliosios programėlės atnaujinimus bei kitus aktualius klausimus.

Tikimės, kad naudodamiesi mūsų platforma gausite tik teigiamas emocijas. Be to, jeigu turite pastebėjimų kaip galima būtų šį projektą patobulinti – lauksime Jūsų elektroninių laiškų elektroniniu paštu [hello@sosvan.lt].arba administratorius Facebook Raimis Trumpa