Visi pervežimai vienoje vietoje!

Žmogus Žmogui visada pagelbės!

Viena didžiausių vežėjų bendruomenių Lietuvoje ir Europoje.

Grįžti į sąrašą

Nestandartinių siuntų pervežimas

Nestandartinių siuntų pervežimas į arba iš Lietuvos, Anglijos ir kitų Europos Sąjungos šalių

Nestandartinių siuntų gabenimas dažniausiai apima įvairiausias krovinių rūšis. Gana dažnai žmonės prašo gabenti trapius ir vertingus daiktus, pavyzdžiui, indus ir baldus, paveikslus, antikvarinius daiktus, muzikos instrumentus. Nors pastaruoju metu tokie daiktai pervežami vis dažniau, renkantis paslaugos tiekėją reikia rinktis labai atsakingai. Taigi, mes jums rekomenduojame naudotis platformos SOSVAN paslaugomis. Ten ne tik rasite patikimą vežėją, bet ir gausite palankiausią pasiūlymą. Be to, mūsų atliktais tyrimų duomenimis būtent nestandartiniai kroviniai sulaukia daugiausia dėmesio platformoje.

Sosvan tai geranoriškų patikimų vežėjų bendruomenė.

Kartais žmonės nori gabenti tikrai muziejinius daiktus. Tokiam transportavimui labai svarbu ne tik pasirinkti patikimą vežėją, teisingai pritvirtinti nestandartinį krovinį, bet ir parinkti optimaliausią maršrutą. Pateikdami nestandartinių siuntų pervežimo užklausą www.sosvan.com platformoje, jūs galite visus šiuos reikalavimus aprašyti. Tuomet didesnė tikimybė, kad rasite vežėją, kuris tiksliai atitiks Jūsų poreikius. Šios taisyklės taip pat taikomos bažnyčių varpų ir ikonų gabenimui.

Augalų transportavimas

Visi aukščiau išvardyti patarimai taip pat tinka kitiems kroviniams. Pavyzdžiui, vežėjai vis dažniau gauna užklausas pervežti egzotinius augalus, medžius, sodinukus, krūmus ir kitus nestandartinius krovinius. Gaila, bet labai dažnai mums įprastos pervežimo kompanijos neapsiima tokių siuntinių vežti, arba kelia labai aukštus reikalavimus jų supakavimui. Be to, užsakant siuntinių pervežimą per kurjerių tarnybą, dažniausiai jūsų krovinys keliauja 2-3 paras, o tai gali būti per ilgai augalams. Tik bendruomenėje  www.sosvan.com galite rasti jums tinkantį variantą. Juk ypatingai svarbu, kad transportuojami augalai pasiektų savo tikslą ne tik nepažeisti, bet ir gyvybingi.

Sekite mus Facebook

Nestandartinių siuntų pervežimas su patikimais vežėjais

Patikimų vežėjų bendruomenėje www.sosvan.com jau veikia transportavimo rinkoje daugiau nei 3 metus. Mes vienijam daugelį įvairius pervežimus atliekančius  vežėjus, kurie turi pakankamai patirties gabenant bet kokią klientui reikalingą standartinę ar nestandartinę siuntą. Didelis patyrusių vežėjų pasirinkimas yra raktas į sėkmingą pervežimą. Be to, jūs visada gausite konkurencingiausią kainą. SOSVAN vairuotojai padės jums rasti geriausią jūsų nestandartinio siuntinio gabenimo maršrutą arba vėlgi, apie tai aprašykite užklausoje ir paslaugos teikėjas atsižvelgs į jūsų poreikius. Be to, mūsų bendruomenėje vežami kroviniai yra apdrausti krovinių draudimu.

Junkitės prie mūsų bendruomenės, tapkite jos dalimi ir garantuojame, kad jums nereiks dėl savo nestandartinės siuntos pervežimo praleisti begales laiko internete paieškose, siekiant surasti tinkamiausią sprendimą. Viską atrasite www.sosvan.com.

Užsisakykite naujienlaiškį!