Keleivių pervežimas 

Ieškote transporto, kuris nuveštų jus į/iš oro uosto? Keleivių pervežimas visoje Europoje. Gaukite geriausią pasiūlymą iš būrio vairuotojų!

O gal bijote skraidyti, tačiau verkiant reikia patekti į kitą šalį? Gal tiesiog norite nuvykti iš taško A į tašką B? O gal užsigeidėte pakeliauti jūsų suplanuotu maršrutu ir jums reikalingas asmeninis vairuotojas? Kad ir koks būtų jūsų kelionės tikslas – www.sosvan.com išspręs visas jūsų problemas. Čia rasite visas jūsų poreikius atitinkančias keleivių pervežimo paslaugas.

Kuo gera mūsų keleivių pervežimo paslauga?

Nesvarbu, kur vykstate. Gal jūsų laukia sezoniniai darbai Norvegijoje, studijos Londone ar pasirodymas La Scala teatre. Vienas ar su visa grupe galite keliauti kartu su jums reikalingais daiktais. Mūsų vairuotojai gali suteikti jums asmeninės kelionės paslaugą: važiuosite jūsų sudarytu maršrutu, sustosite, kur panorėję, mėgausitės asmeninės kelionės privalumais. Argi ne patogu?

Kokius keleivius vežame?

Visus. Ieškodami transporto, aiškiai išreiškite savo pageidavimus, jog kelionė eitų lyg sviestu patepta. Žinoma, paprašysime prisilaikyti visuomenės priimtų etiketo normų.

Kaip reikia pasiruošti kelionei?

Svarbiausia – kruopščiai susipakuokite daiktus, kad nereikėtų stresuoti kažką palikus. Aiškiai išdėstykite savo kelionės pageidavimus būsimam vairuotojui: kiek asmenų keliaus, kiek bus bagažo, koks maršrutas, kiek dienų ir t.t. Nepamirškite informuoti, kur norėsite sustoti, pabūti ilgiau. Jei reikalingas tik pervežimas iš taško A į tašką B (pvz: oro uostas) – užteks nurodyti datą ir laiką, bei paėmimo ir pristatymo adresus. Visu kitu pasirūpinsime mes.

Keleivių pervežimo registracija

Užregistruoti savo kelionę (pervežimą) galite čia ir gaukite pasiūlymus iš vairuotojų.