Gyvūnų pervežimas

Gyvūnų pervežimas labai atsakingas darbas, todėl kviečiame ieškoti vežėjų, pasirengusių Jums padėti,  pas mus! Vežėjai dirba Lietuvoje ir visoje Europoje.

Kai Jūsų namuose atsiranda mažytis naujas augintinis, jis įneša į namus džiaugsmo, meilės, truputėlį chaoso ir pareigų, jis tampa šeimos nariu! Taigi, Jums nusprendus emigruoti į kitą šalį, arba tiesiog į kitą miestą– augintinis keliauja kartu. O jei skrendate lėktuvu, ar važiuojate tokiu transportu, kur nėra galimybės pasiimti savo keturkojo šeimos nario? Jums reikalingas gyvūnų pervežimas specialiu transportu ir rūpestingu vairuotoju.

Kuo išsiskiria gyvūnų pervežimas pas mus?

Mūsų sukurtoje platformoje Jūs lengvai ir paprastai rasite geriausius gyvūnų pervežimo pasiūlymus. Registruodami gyvūnų pervežimo paslaugą, Jūs gaunate net keletą skirtingų vežėjų pasiūlymų, kurie visada pasiruošę kelionei! Vairuotojai atsakingi, rūpestingi ir mylintys savo darbą, todėl pasirūpins Jūsų augintinio saugumu, maitinimu ir net vedžiojimu! 

Kokius gyvūnus veža mūsų vežėjai?

Visus! Taip, buvo užsiminta tik apie keturkojus šeimos narius, bet iš tiesų vairuotojai veža visus naminius gyvūnus: kates, šunis, triušius, papūgas, žiurkėnus ar žuvytes su visu akvariumu. Pasiruošimą kelionei aptarsite su konkrečiu vairuotoju, kuriam patikėsite savo numylėtinį. Pas mus yra daug  vairuotojų, kurie važinėja po Lietuvą ir visą Europą, todėl tikrai atsiras bent vienas, atitinkantis Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Gyvūnų pervežimo registracija

Registruokite čia, o mūsų vairuotojai pasirūpins, kad gyvūnų pervežimas būtų saugus, greitas ir patogus!