Automobilių ir motociklų transportavimas

Tikriausiai neįmanoma išvardinti visų situacijų, kodėl žmonėms reikia transportuoti automobilį ar motociklą.

Lėkėte per Europą ir apvirtote. Nutarėte įsigyti ne Gariūnų turguje, o internetu iš Vokietijos. Išvažiavote padirbėti ir norite atsiųsti namiškiams malonią keturratę dovaną. Keliavote su šeima, bet sugedo ir teko palikti. Svarbiausia, kad dabar jums verkiant reikia pervežti transporto priemonę į kitą vietą. Papuolėte kaip tik ten kur ir reikia - mūsų darbas – suteikti pagalbą į bėdą papuolusiems asmenims. Automobilių transportavimas Lietuvoje bei kitose Europos šalyse, motociklų pervežimas Lietuvoje bei Europos teritorijoje – tai paslaugos, kurias jums gali suteikti mūsų vairuotojai.

Kuo gera mūsų transporto priemonių pervežimo paslauga?

Ogi tuo, jog mes kviečiame atsiliepti visus vairuotojus, kurie išmano tokių krovinių pervežimo specifiką, yra patyrę, turi visą reikalingą įrangą. Nauda jums – jog gavę net kelis pasiūlymus - galite rinktis: pigiausią, greičiausią, patikimiausią. Jūsų transporto priemonė pasieks reikiamą vietą su patikimo žmogaus pagalba bei draudimo garantijomis.

Kokius automobilius bei motociklus pervežame?

Visus. Ne tik Ferrari ar Ducati. Nauji ir naudoti, sveiki ir sudaužyti, stovintys Dublino centre ar nežinomam Vokietijos kaime – visi bus pristatyti jums reikiamu adresu. Greitai, saugiai, pigiai.

Automobilio ar motociklo transportavimo pasiruošimas

Svarbiausia – kuo aiškiau apibūdinti situaciją: kokia transporto priemonės markė ir pavadinimas, paėmimo ir pristatymo adresas, transporto priemonės būklė (sveika, laukianti transportavimo ar po avarijos griovyje), asmens, perduosiančio automobilį/motociklą kontaktai, asmens, kuris priims transporto priemonę kontaktai. Na ir žinoma, mūsų vairuotojams labai padės jūsų prisegtos transporto priemonės nuotraukos.

Automobilio ar motociklo pervežimo registracija

Užregistruokite transporto priemonės pervežimą čia  ir gaukite pasiūlymus iš vairuotojų.